Strojčeky

Objednať sa

Používame strojčeky eezysmile

Čo sú eezysmile?

eezysmile ™  sú neviditeľné, priehľadné a snímateľné vyrovnávače, ktoré efektívne a bezbolestne pomôžu upraviť  takmer všetky druhy úsmevov.

eezysmile ™  sú vyrobené  najnovšou  3D technológiou  na špičkovom pracovisku na Slovensku z certifikovaných materiálov, schválených EU a FDA.  Čoraz viac pacientov a lekárov uprednostňujú neviditeľné strojčeky pred tradičnými kovovými pretože:

 

  • sú takmer neviditeľné
  • žiadne prekážky pri čistení zubov
  • jednoducho kontrolovaný a riadený pohyb zubov
  • menej invazívna liečba

 

eezysmile ™ prináša svetovú technológiu blízko k Vám

eezysmile ™ sú tu pre Vás a vy ste hviezda, ktorá si ich môže dovoliť.

Liečbu s  eezysmile  môžte začať rýchlo a tešiť sa z nového úsmevu už o pár mesiacov.

 

 

 

Prečo eezysmile?

RÝCHLOSŤ     

S eezysmile môžete začať profesionálnu nápravu zhryzu a krivosti zubov už niekoľko dní po odsúhlasení plánu liečby. Nemusíte čakať týždne na začiatok liečby. eezysmile  vyrovnávače, vyrobené najnovšou 3D technológiou na špičkovom pracovisku na Slovensku, sú dostupné takmer okamžite. Bezpečne, spoľahlivo a blízko. Získajte nový úsmev rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

 

KOMFORT

eezysmile neviditeľné strojčeky sú pohodlné, vyrobené 2 mm nad líniou Vašich ďasien, takže lepšie sedia a efektívnejšie pracujú na Vašom novom úsmeve. Diskrétne a vytrvalo. A k tomu menej bolestivo než tradičné kovové strojčeky.

 

 

 

DOSTUPNOSŤ  

Aj Vy si eezysmile  môžte teraz  dovoliť. Kvalitne opracované rukami našich expertov. Blízko pri Vašich lekároch. Cenovo dostupné ako nikdy predtým.

Radi vám pomôžeme

Kontaktné údaje

+421 948 729 927

bwdental.ba@gmail.com 

Black & White Dental clinic
Kopčianska 8 – 10 

Bratislava 831 06